FAQ

FAQ, czyli to, o co pytacie najczęściej.

Zanim do nas napiszesz, zerknij niżej. Być może kryje się tu odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, odezwij się do nas na Facebooku, lub wyślij maila na adres info@ombf.pl.

Impreza odbywa się na terenie browarów PINTA oraz PINTA Barrel Brewing, ul. Przemysłowa 4, 34-382 Wieprz.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się malownicza rzeka Soła, z terenu imprezy rozciąga się niezapomniany widok na Beskidy.

5 sierpnia 2022 – I sesja w godz. 11:00-15:00, II sesja w godz. 17:00-21:00.

6 sierpnia 2022 – III sesja w godz. 11:00-15:00.

W tych samych dniach – w piątek i sobotę – na terenie browarów PINTA i PINTA Barrel Brewing odbywa się niebiletowana impreza PINTA Party (w oba dni do godz. 24:00).

Najlepsza opcja to dojazd pociągiem np. Kolei Śląskich ze stacji Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Żywiec – miejsce wysiadania to przystanek kolejowy Radziechowy-Wieprz.

Przejazd na przykładowej trasie Bielsko-Biała do Radziechowy-Wieprz trwa ok. 30 minut i kosztuje 8,00 PLN (w szczycie).

Dojście z przystanku kolejowego Radziechowy-Wieprz na imprezę zajmuje ok. 6 minut. Aktualny rozkład jazdy: www.kolejeslaskie.com/polaczenia.

Alternatywnie można dojechać prywatnym samochodem i zaparkować na oznaczonym parkingu koło browaru (ilość miejsc ograniczona) lub taksówką.

W ciągu dnia i wieczorem kursują rozkładowe pociągi Kolei Śląskich w kierunku Żywca, Bielska-Białej, Tychów i Katowic oraz Zwardonia.

Aktualny rozkład jazdy: www.kolejeslaskie.com/polaczenia.

UWAGA: dla posiadaczy biletów na One More Beer Festival przygotowaliśmy specjalne pociągi Kolei Śląskich na trasie Radziechowy-Wieprz – Bielsko-Białą Główna:

Odjazd pociągu specjalnego ze stacji Radziechowy-Wieprz w dniu 5 sierpnia 2022 o godz. 23:59. Odjazd pociągu specjalnego ze stacji Radziechowy-Wieprz w dniu 6 sierpnia 2022 o godz. 23:59.

Alternatywnie powrót z imprezy możliwy taksówką – numery tel. do polecanych korporacji podamy przed imprezą. Numery będą dostępne w punkcie INFO na terenie OMB Festival i PINTA Party.

Polecamy nocleg w Bielsku-Białej i skorzystanie z bogatej oferty hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych (Airbnb.pl) oraz wygodny dojazd i powrót na imprezę pociągiem (patrz DOJAZD i POWRÓT Z IMPREZY).

Alternatywne, rekomendowane propozycje noclegów w miejscowościach wokół Wieprza: wwww.ombf.pl/miejsce/nocleg.

Trzecia opcja to skorzystanie z bezpłatnego pola namiotowego, które przygotujemy w bezpośrednim sąsiedztwie imprezy. Pole będzie dostosowane do rozbicia namiotu / zaparkowania kampera i wyposażone w sanitariaty. Skorzystanie z pola namiotowego będzie możliwe po rejestracji i potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia za pośrednictwem formularza: link do formularza (rejestracja od 01.06.2022).

W trakcie Festiwalu otwarte będą stoiska z przekąskami, napojami bezalkoholowymi oraz specjałami na ciepło, przygotowane przez lokalnych rzemieślników, restauratorów oraz przez zaproszone przez nas Food Trucki.

Na terenie imprezy nie będzie bankomatu.

Nie. Festiwal odbywa się w formule: “płacisz raz, pijesz, ile chcesz”.

Wystarczy, że kupisz bilet, a piwo na festiwalu, w nielimitowanej ilości masz za darmo.

Uczestnicy OMB po zamianie biletu na opaskę (przy wejściu na teren One More Beer Festival) są uprawnieni do degustacji piw i cydrów oferowanych w trakcie festiwalu bez dodatkowych opłat. W komplecie z opaską uczestnicy Festiwalu otrzymają na własność szkło degustacyjne OMB Festival – jedno szkło na każdą sesję oraz drukowany przewodnik z line-upem (informacja jakie piwa i cydry na jakiej sesji). Posiadacze opaski mogą bez ograniczeń wchodzić i wychodzić z terenu OMB Festival w godzinach sesji, na które obowiązuje zakupiony bilet, każda z 3 sesji trwa 4 godziny i na każdej serwujemy min. 60 różnych piw od min. 30 browarów i cydrowni.

W trakcie całego Festiwalu w ciągu 3 sesji zaoferujemy łącznie min. 180 różnych piw i cydrów od min. 30 browarów i cydrowni z 16 krajów świata, przed Festiwalem opublikujemy dokładny line-up z informacją jakie piwa z którego browaru cydrowni będą dostępne na każdej z 3 sesji, w trakcie festiwalu uruchomimy specjalny sklep dostępny dla uczestników OMB z selekcją piw w butelkach i puszkach od browarów i cydrowni biorących udział w One More Beer Festival, w trakcie festiwalu będzie możliwość spotkania z przedstawicielami większości browarów i cydrowni, które biorą udział w OMB, w trakcie festiwalu udostępnimy płuczki do przemywania szkła.

W zależności od typu biletu zawiera się w nim:

Bilet Standard na jedną sesję (276 PLN): wstęp na wybraną sesję + szkło festiwalowe + drukowany przewodnik: kup bilet: www.omb.tikecik.pl/pl.

Karnet (666 PLN): wstęp na wszystkie 3 sesje + 3 szkła festiwalowe (po 1 na każdą sesję) + drukowany przewodnik: kup bilet: www.omb.tikecik.pl/pl.

Karnet Early Bird – (wyprzedane).

Karnet Black – (wyprzedane).

KONTAKT:

tel. +48 601 621 214

e-mail: info@ombf.pl

www.ombf.pl

www.facebook.com/ombfestival

Do zobaczenia na One More Beer Festival 2022!

Przez dwa dni festiwalu, zorganizujemy 3 sesje.

Każda z nich będzie trwała po 4 godziny. Na każdej będzie 30 różnych browarów i 60 różnych piw. W tym aż 20 browarów z zagranicy, które w większości przypadków przywożą piwa niedostępne w dystrybucji w Polsce.

Co więcej, na festiwalu będzie możliwość spotkania osobiście piwowarów z zagranicznych i polskich browarów.

Zadbaliśmy o to, aby w obrębie festiwalu nie zabrakło miejsc z płuczkami do szkła, toalet, punktów odpoczynku z leżakami, czy stolików, przy których możecie usiąść i degustować.

Na terenie festiwalu będą działały również foodtrucki, więc nie zabraknie ciekawych opcji jedzeniowych, z widokiem na Beskidy. 🙂

Tak. Szykujemy Box składający się z 6 piw, 3 piwa z browarów zagranicznych i 3 piwa z browarów polskich. Boxów będzie 60, do odebrania po imprezie.

Poprzednie edycje One More Beer Festival odbywały się w Krakowie. W tym roku impreza została przeniesiona w malownicze Beskidy, do browaru PINTA, w Wieprzu.

Formuła festiwalu pozostaje bez zmian.

W tegorocznym Line-upie między innymi: Cantillon, Brado, Deya Brewing Company.

Całą listę, znajdziecie pod tym linkiem: ombf.pl/festival/2022.

Jeżeli chcesz mieć wszystkie informacje przy sobie, to:

Pobierz ABC Festiwalu